Zabieg Saypha VOLUME PLUS

Kto z nas nie słyszał o wypełniaczach? Preparaty kwasu hialuronowego są szeroko wykorzystywane w medycynie estetycznej. Stosowane w wielu zabiegach, cieszą się zainteresowaniem pacjentów i są coraz popularniejszym sposobem zatrzymania młodego wyglądu czy poprawienia tego czym obdarzyła nas natura.

 

Niedawno na rynek polski wprowadzona została nowa marka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego – saypha®. Producentem preparatu jest firma Croma Pharama, która zaczyna swoje produkty proponować również pacjentkom na rynku Stanów Zjednoczonych, Kanady Australii czy Nowej Zelandii. Oznacza to, że produkty saypha® poddane zostały niezwykle surowym rygorom, mającym na celu uzyskanie certyfikatu FDA. Firma Croma Pharma ma 40 letnie doświadczenie i wyprodukowała już 50 milionów strzykawek z preparatem kwasu hialuronowego z powodzeniem stosowanych wśród lekarzy na całym świecie, wcześniej pod marką Princess. Warto podkreślić, że nowa fabryka oraz linia produkcyjna w Austrii umożliwiają ich spełnienie.

 

Zabieg ten można wykonać w kilkunastu klinikach w Polsce wśród nich jako jedyni w Kielcach jesteśmy my – Re Vitae 

 

 

 

 

CROMA Pharma

Wiodący europejski ekspert w produkcji preparatów z kwasem hialuronowym. Croma stworzyła kompletną ofertę strzykawek z kwasem hialuronowym wysokiej jakości. Priorytetem dla firmy jest pacjent, który otrzymuje skuteczne i bezpieczne produkty

 

Masz pytania?

Jeśli masz jakieś pytania po przeczytaniu artykułu koniecznie zadzwoń lub napisz do nas! Czekamy na Ciebie!