Szkolenia dla lekarzy

Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne

Vivien Leigh

Szkolenia szyte na miarę!

W swojej ofercie posiada specjalistyczne szkolenia, które dostosowuje do różnych potrzeb uczestników. Małe grupy zapewniają, iż każdy z uczestników może ćwiczyć swoje świeżo nabyte umiejętności. Podążamy za trendami i odkryciami w branży. Sami uczestniczymy w wielu kongresach i szkoleniach, tak aby zapewnić jak najwyższy poziom dla naszych klientów. Podczas kursu lekarz zdobędzie teoretyczne i praktyczne umiejętności, które umożliwią mu przeprowadzenie podstawowych zabiegów z wykorzystaniem między innymi peelingów medycznych, kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Doświadczenie i wiedza naszych wykładowców pozwala na czerpanie najlepszych praktyk i technik w dziedzinie medycyny estetycznej.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać indywidualny program szkoleniowy specjalnie dla Ciebie.

Dofinansowanie

Oferujemy możliwość skorzystania z dofinansowania przez KFS lub BUR (w zależności od dostępności środków). Skontaktuj się z naszą konsultantką, która odpowie na Twoje pytania z zakresu pozyskania dodatkowych środków.  

Nie odnaleziono wydarzeń!