Kilka słów o nas

Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne

Vivien Leigh

Jesteśmy z Wami!

Od 2007 roku Re Vitae dba o Państwa zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Nasze Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej nieustannie rozszerza ofertę dokładając wszelkich starań, by rozprawić się z mitem, nakazującym nam szukać jakości, doświadczenia i profesjonalizmu w klinikach w Warszawie czy Krakowie.

Nasza oferta, lekarze i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy są cały czas do Państwa dyspozycji, nowoczesny sprzęt i nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszego personelu gwarantuje, że znajdą Państwo u nas wszystko to, czego szukają w zakresie poprawy urody i zdrowia.

Bogate portfolio

W portfolio usług posiadamy kilkadziesiąt zabiegów – od nieinwazyjnej kosmetologii po chirurgiczne korekty nosa, uszu czy piersi. Pracujemy nad rozszerzaniem pakietu usług z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej wierząc, że takie zabiegi mają przed sobą dobrą przyszłość. Równocześnie cały czas pamiętamy, że uroda i satysfakcja z wyglądu są kluczem do dobrego samopoczucia i skupiamy się także na tych zabiegach, które mają na nie bezpośredni wpływ.

Dr n. med.
chirurg, lekarz medycyny estetycznej
Andrzej Kustra
Dr n. med.
ginekolog
Andrzej Witczak
Dr n. med.
chirurg, chirurg plastyczny
Wojciech Jasek
Lekarz ginekolog
Magdalena Garncarz
Chirurg
Radosław Wiktorowski
Lekarz anestezjolog
Przemysław Kondrak
Ortopeda
Marcin Haduch
Dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej
Aleksandra Bukowska
Lekarz medycyny estetycznej
Katarzyna Sojka Jończyk
Kosmetolog
mgr Nina Grabka
Kosmetolog, pielęgniarka mgr Magdalena Łaskawska
Kosmetolog
mgr Joanna Kita
Kosmetolog
mgr Natalia Wieczorek
Kosmetolog
Aneta Stanek
Fizjoterapeutka
mgr Karolina Stradomska
Pielęgniarka
mgr Dorota Chmielnicka
Pielęgniarz
mgr Paweł Gajos
Asystentka pacjenta
mgr Anna Mazur
Asystentka pacjenta
mgr Anita Golanowska

Dr n. med. Andrzej Kustra

Od 2007 roku właściciel, szef i spiritus movens Centrum Re Vitae – Medycyna Estetyczna i Chirurgia Plastyczna, które świadczy profesjonalne usługi z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Lekarz z pasją, chirurg-flebolog, specjalista medycyny estetycznej. Specjalizację I stopnia uzyskał z chirurgii ogólnej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania w służbie zdrowia w Wyższej Szkole Handlowej. Jest absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ukończył kursy specjalistyczne w kraju i za granicą z zakresu technik medycyny estetycznej i flebologii – nieustannie poszerza wiedzę, dokształca się i bierze udział w szkoleniach. Posiada wieloletnią praktykę na oddziale chirurgii ogólnej. Prowadzi szkolenia z zakresu wewnątrznaczyniowych metod leczenia żylaków oraz medycyny estetycznej (Aqualyx, botox, wypełniacze). Jest Członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jeśli nie wiesz, jak skutecznie pozbyć się żylaków, czy da się bezboleśnie i trwale usunąć rozszerzone naczynka i „pajączki” oraz kiedy żylaki wymagają konsultacji lekarskiej – wystarczy, że umówisz się na konsultację.
Gwarantujemy, że żadne z pytań nie pozostanie bez odpowiedzi!

Dr n. med. Andrzej Witczak

Dr nauk medycznych Andrzej Witczak urodzony w 1953r., studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie rozpoczął w 1972r. i po uzyskaniu dyplomu lekarza medycyny 1978 roku związał się przez prace zawodową z Kielcami. Tu przeszedł wszystkie stopnie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii, a w 1993 uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Od 1993 roku po wygraniu konkursu pełni funkcję ordynatora oddziału położnictwa i ginekologii w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka Szpitalu Specjalistycznym w Kielcach przy ul. Prostej do chwili obecnej. Przez pięć lat pracował jako adiunkt na Wydziale Nauk o Zdrowiu obecnego UJK w Kielcach. Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, członek zarządu Głównego PTG i specjalistycznych sekcji medycznych. Autor 28 prac naukowych w recenzowanych specjalistycznych czasopismach medycznych. Obecnie oprócz kierowania Odziałem Położnictwa i Ginekologii na poziomie III stopnia jest p.o. dyrektorem do spraw medycznych. Od kilku lat zajmuje się również ginekologią estetyczną. Od zawsze aktywnie uprawia sporty: tenis, narciarstwo, żeglarstwo a jego jedną z najciekawszych pasji jest nurkowanie i fotografia podwodna. Współorganizator wystaw fotograficznych. Od dziesięciu lat wydaje z przyjacielem kalendarz ze swoimi podwodnymi zdjęciami.

Dr n. med. Wojciech Jasek

Dr n. med. Wojciech Jasek jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia medyczne w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi ukończył w 1996 roku, a trzy lata później zdobył tytuł specjalisty chirurgii ogólnej I stopnia w I Klinice Chirurgii Ogólnej Onkologicznej i Klatki Piersiowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. W roku 2004 ukończył specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej, a w roku 2009 zdobył tytuł specjalisty chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanych placówkach medycznych. Obecnie pełni funkcję ordynatora Kliniki Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń CSK MON WIM w Warszawie.

Posiada bogaty dorobek naukowy i tytuł doktora w dziedzinie Nauki Medyczne. Jest autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i leczenia oparzeń.

Dr n. med. Wojciech Jasek przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej w szerokim zakresie. Lata pracy w Klinice Chirurgii Ogólnej Onkologicznej i Klatki piersiowej oraz Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego pozwoliły mu na poruszanie się po zakamarkach chirurgii z dużą swobodą.

Obecny zakres zainteresowań to chirurgia rekonstrukcyjna i bardzo szeroka i prężnie rozwijająca się dziedzina – chirurgia estetyczna.

Wszelkiego rodzaju operacje rekonstrukcyjne mające na celu przywrócenie zarówno funkcji jak i wyglądu ciała po urazach czy np. operacjach onkologicznych. Codziennością są zabiegi w wielospecjalistycznych zespołach onkologiczno-rekonstrukcyjnych czy ortopedyczno-rekonstukcyjnych oraz leczenie ciężkich oparzeń.

Szczególnym zainteresowaniem w tej dziedzinie są operacje odtwórcze po uszkodzeniach nerwu twarzowego czy nerwów kończyn górnych i dolnych oraz operacje rekonstrukcyjne twarzy.

W klinice Re Vitae dr n. med. Wojciech Jasek wykonuje szereg zabiegów związanych z chirurgią plastyczną twarzy oraz piersi. 

Lekarz Magdalena Garncarz

Specjalistka ginekologii – położnictwa. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obecnie pracuje jako starszy asystent w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka w Kielcach oraz prowadzi gabinet prywatny zajmując się pacjentkami niezależnie od wieku ( dzieci, nastolatki, kobiety ciężarne, dojrzałe, kobiety w okresie okołomenopauzalnym ). 
 
Do swojej pracy pani doktor podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Stale podnosi swoje kompetencje, poszerza wiedzę i dokształca się uczestnicząc w konferencjach, kursach, szkoleniach, kongresach z zakresu ginekologii-położnictwa, ginekologii estetycznej, by zaoferować pacjentkom nowoczesne, skuteczne techniki zabiegowe oraz wysoką jakość opieki medycznej. 
 
W Re Vitae pani doktor oferuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej:
-Labioplastyka
-Hoodoplastyka
-Hymenotomia
-Hymenoplastyka (Odtworzenie błony dziewiczej)
-Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
-Laserowe leczenie zespołu rozluźnienia pochwy 
-Zmniejszenie wejścia do pochwy przy pomocy kwasu hialuronowego
-Wolumetria warg sromowych kwasem hialuronowym
-Rewitalizacja okolic intymnych 
-G-shot
-O-shot
-Wybielanie okolic intymnych
-Usuwanie zmian skórnych z okolicy sromu i krocza

Lek. Radosław Wiktorowski

Zastanawiasz się nad tym, czy liposukcja jest trwała i skuteczna? Czy jest sens w robieniu plastyki powłok brzusznych? Nie wiesz, czy zabiegi chirurgii plastycznej są bolesne? Twoje wątpliwości zostaną wyjaśnione już na pierwszej wizycie! Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. W 2011 roku uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii. Od 2001 roku pracuje na Oddziale Chirurgii w Szpitalu w Iłży. Jest wielokrotnym laureatem tytułu Lekarz Roku w powiecie radomskim. Z Re vitae związany od 2008 roku. Ukończył liczne kursy z zakresu chirurgii, chirurgii plastycznej i flebologii. Pasjonuje się zabiegami plastyki brzucha, liposukcji oraz zabiegami usuwającymi żylaki. Z natury niezwykle pogodny, serdeczny i zawsze uśmiechnięty, rozwiewa obawy i lęki w ciągu kilku chwil.

Lek. anestezjolog
Przemysław Kondrak

Jeśli znieczulenie pełne podczas zabiegu chirurgii plastycznej budzi Twoje obawy, jeśli nie wiesz, czy podczas zabiegu konieczna będzie narkoza – zapewniamy, że pod odpowiednią opieką wszystkie znaki zapytania znikną. W 2003 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Od 2004 pracuje w Świętokrzyskim Centrum Ratownictwa Medycznego. Od 2006 działa w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach. W 2013 uzyskał tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii. Od 2018 jest wykładowcą na Wydziale Lekarskim UJK. Prywatnie to ciekawy świata podróżnik.

Ortopeda Marcin Haduch

Lekarz Marcin Haduch jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracuje na stanowisku Starszego Asystenta Kliniki Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach, gdzie uczestniczy w procesie leczenia pacjentów po urazach kierowanych z Centrum Urazowego Dorosłych. Zajmuje się również chirurgią artroskopową kolana oraz barku. W procesie leczenia wykorzystuje również USG. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii (PTOiR) oraz Polskiego Towarzystwa Artroskopowego (PTArto).

W klinice Re Vitae lekarz Marcin Haduch zajmuje się leczeniem pacjentów po urazach kończyn górnych i dolnych.

Zakres usług obejmuje między innymi leczenie chorób stawów, bólu kolan, barku, ścięgna Achillesa uszkodzeń oraz kontuzji narządów ruchu. Zajmuj się również zespołem cieśni nadgarstka oraz wieloma innymi zabiegami z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. 

Lek. Aleksandra Bukowska

Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

Na pierwszym miejscu stawia dobro i zdrowie Pacjentów, dlatego zawsze dobiera najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Ich celem jest nie tylko poprawa wyglądu i jakości skóry, ale również zwiększenie pewności siebie Pacjentów.

Stale poszerza swoje kompetencje ucząc się najnowszych technik i metod leczenia na licznych kursach, warsztatach i konferencjach.

W Klinice Re Vitae przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, by uzyskać zdrową i piękną skórę – mezoterapię, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, laser.

Jej uśmiech, życzliwość i wiedza pozwalają Pacjentom poczuć się lepiej we własnej skórze

Katarzyna Sojka Jończyk
Lekarz medycyny estetycznej

Wykształcenie: Absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w trakcie specjalizacji z nefrologii. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku medycyna estetyczna na SWSM w Katowicach, odbyłam kursy z technik mieszanych.
 
-Zabiegi: Toksyna botulinowa: kurze łapki, zmarszczki poziome czoła, lwia zmarszczka, bruksizm, nadpotliwość; Dr CYJ; kwas hialuronowy. 

Mgr Kosmetolog Nina Grabka

Jak działa peeling chemiczny? Jaki zabieg jest najlepszy dla problematycznej skóry trądzikowej? Czy zabieg modelujący sylwetkę jest bolesny? Na pewno już podczas pierwszej wizyty Twoje wątpliwości zostaną rozwiane! Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Z kliniką Re Vitae związana od 2014 roku. Specjalista w zakresie innowacyjnych metod pielęgnacji twarzy z zastosowaniem medycznych peelingów chemicznych. Wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne skóry problematycznej ze skłonnością do trądziku, przebarwień oraz teleangiektazji. Ponadto przeprowadza zabiegi modelujące i wyszczuplające sylwetkę przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń. Zawsze uśmiechnięta, podchodząca do każdego pacjenta indywidualnie. Z chęcią dzieli się własną wiedzą i doświadczeniem, udzielając wszelkich informacji z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.Gwarantujemy, że żadne z pytań nie pozostanie bez odpowiedzi!

Mgr Kosmetolog, Asystentka
Magdalena Łaskawska

Nie wiesz, czym jest radiofrekwencja mikroigłowa? Czy zabiegi epilacji laserowej dają trwałe efekty? Interesują Cię mało inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej? Świetnie – trafiłeś na prawdziwą specjalistkę! Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Posiada kilkuletnie doświadczenie w epilacji laserowej i zarządzaniu centrum kosmetologicznym. W Re Vitae asystuje przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i zabiegach chirurgicznych. Zwolenniczka zabiegów mało inwazyjnych o dużej skuteczności, którym np. jest radiofrekwencja mikroigłowa. Studentka kierunku pielęgniarstwo.

Mgr Kosmetolog Joanna Kita

Czy kosmetologia może leczyć? Czy masaż endermologiczny działa? Czym jest infuzja tlenowa i komu jest polecana? Ona wie to świetnie! Z kliniką Re Vitae związana od początku jej istnienia. Na swoim koncie posiada mnóstwo kursów oraz szkoleń z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Interesuje się kosmetologią leczniczą – w tej dziedzinie prowadzi aktualnie badania doktoranckie. Pasjonuje się peelingami chemicznymi i tego typu zabiegi lubi najbardziej. Poza życiem zawodowym najważniejsza dla niej jest rodzina.

Mgr Natalia Wieczorek
kosmetolog

W Klinice ReVitae na co dzień asystuje lekarzom podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii. Uczestniczka licznych kursów doszkalających i konferencji.
Swoich pacjentów kosmetologicznych traktuje w sposób indywidualny i terapeutyczny. Urozmaica podstawowe procedury o autorskie pomysły i techniki w celu osiągnięcia oczekiwanego rezultatu
Jej duży spokój i opanowanie zapewnia pacjentom komfort podczas zabiegów oraz wprowadza atmosferę relaksu i odprężenia.
Jej konikiem są skóry problematyczne i trądzikowe.

Aneta Stanek
Kosmetolog

Kosmetolog z zawodu i pasji. Na co dzień wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii oraz asystuje lekarzom podczas zabiegów medycyny estetycznej.
Kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta, a to pozwala jej na skuteczne dobieranie terapii zabiegowych z odpowiednią pielęgnacją skóry.
Nastawiona na osiąganie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania, rewitalizacji skóry oraz terapii trądzikowych. Wymagająca wobec siebie, przykłada dużą wagę do relacji z pacjentami kliniki. Pasjonatka masaży anti aging.
Prywatnie mama dwóch córek. Uwielbia wędrówki górskie i pracę w ogrodzie.

Mgr Karolina Stradomska
Fizjoterapeutka

Mgr Karolina Stradomska od 16 lat pracuje jako fizjoterapeuta, głównie z pacjentami borykającymi się z następstwami zabiegów operacyjnych. Posiada duże doświadczenie zwłaszcza w rehabilitacji po operacjach piersi, chirurgii głowy i szyi, operacjach ginekologicznych. Specjalizuje się w terapii przeciwobrzękowej. terapii blizny, poprawie ruchomości stawów i tkanek w obszarze operowanym. Poprzez rehabilitację, rekonwalescencja i powrót do pełnej sprawności, przebiega sprawniej a efekty zabiegu są szybciej widoczne. Stałe podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

Fizjoterapeuta  w Re Vitae oferuje terapię w obrzękach limfatycznych oraz rehabilitację po zabiegach chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej tj.:

 • operacje piersi
 • plastyce piersi – mającej na celu zmianę ich kształtu bądź wielkości
 • mastektomii – czyli amputacji piersi, będącej następstwem chirurgicznego leczenia  raka piersi
 • mastektomii z jednoczasową lub odroczoną rekonstrukcją za pomocą protezy lub ekspandera
 • zabiegów oszczędzających pierś (BTC) czyli usunięciu fragmentu piersi
 • plastyce brzucha,
 • plastyce nosa, powiek,
 • liposukcji  (brzucha, ud, ramion itp.),
 • zabiegach ginekologii estetycznej oraz porodach zabiegowych (tj cesarskie cięcie i nacięciu krocza)

 

Technikami łączonymi tj:

 • drenaż limfatyczny – jest to rodzaj manualnego masażu uciskowego, wykonywanego w celu usprawniania przepływu limfy i likwidacji obrzęków. Wskazany głownie przy zastojach limfatycznych będących skutkiem zabiegów operacyjnych. Wspomaga również proces odchudzania i redukcji cellulitu. Tempo masażu jest wolne a techniki wykonywanie płynnie i delikatnie.
 • terapia blizny (w tym blizny po cesarskim cięciu i nacięciu krocza) – praca z blizną pomaga w mobilizacji tkanek do szybszych procesów naprawczych oraz zapobiega tworzeniu się zrostów. W zależności od etapu prowadzonej terapii, wykorzystuje się zintegrowane techniki leczenia ,od elementów masażu, pracy nad ruchomością powięzi, kinesiotapingu, drenażu limfatycznego, po szerszą mobilizację blizny tj. katy, medical flossing, akuwałki, bańki chińskie i wiele innych.
 • terapia manualna – jest metodą leczniczo-diagnostyczną przywracającą fizjologiczna równowagę narządu ruchu. W leczeniu stosowane są techniki mobilizacji stawów, neuromobilizację struktur nerwowych, leczenie tkanek miękkich (mięśni , więzadeł, ścięgien, powięzi) a także funkcjonalny trening medyczny.
 • terapia tkanek miękkich – zbiór metod i technik pracy z szeroko rozumianymi tkankami miękkimi (ścięgnami, mięśniami, więzadłami, powięzią, skórą) w celu usunięcia napięć i dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego
 • kinesio-taping – plastrowanie dynamiczne -jest metodą oklejania wybranych części ciała specjalnymi , rozciągliwymi plastrami które swoimi parametrami zbliżone są do skóry. W zależności od wybranej aplikacji, przez aplikację można złagodzić bol, poprawić krążenie, zmniejszyć bądź zwiększyć napięcie mięśni oraz działać przeciwobrzękowo. (cena ustalana indywidualnie)
 • kinezyterapia – gimnastyka lecznicza

Mgr Dorota Chmielnicka
Pielęgniarka

Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego. Na co dzień pracuje w Szpitalu w Iłży na oddziale chirurgii. Jej przygoda z naszą Kliniką trwa już od kilku lat
W Klinice Re Vitae opiekuje się pacjentami podczas zabiegów z zakresu między innymi flebologii, liposukcji, plastyki brzucha oraz proktologii.
Z dużym zaangażowaniem dba o komfort psychiczny pacjentów podczas przygotowania do zabiegów.

Mgr Paweł Gajos
Pielęgniarz

Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Na co dzień Paweł pracuje w Klinice Anestezjologii i Intensywnej terapii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Paweł podczas znieczulenia ogólnego zadba o Wasze sny i swoim poczuciem humoru pomoże rozładować stres przed oraz po zabiegu. Prywatnie typowy ekstrawertyk, który wyznacza sobie codziennie nowe cele i dąży do ich realizacji. Motocyklista i fanatyk amerykańskiej motoryzacji.

Mgr Anna Mazur
Asystentka pacjenta

Dobra organizacja i perfekcyjne zarządzanie czasem to jej drugie imiona
Nietrudno więc zgadnąć na jakim stanowisku pracuje Ania. Oczywiście jest rejestratorką!
Jeśli odwiedzacie regularnie naszą Klinikę z pewnością ją znacie
Kto choć raz rozmawiał z Anią, przekonał się, że opanowała sztukę krasomówstwa do perfekcji
* Koordynuje pracę aż 8 lekarzy, 4 pielęgniarek i pielęgniarzy oraz 4 kosmetologów,
* W czasie oczekiwania na zabieg możecie skosztować zrobioną z jej rąk najsmaczniejszą kawę oraz pyszne sezonowe herbaty,
* Zawsze znajdzie dla Was wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji,
* Dba o to, by za wszelką cenę zorganizować wolny termin, zadbać o Wasz komfort podczas oczekiwania na wizytę oraz pamiętać jaką kawę lubicie.

Mgr Anita Golanowska
Asystentka pacjenta

Prawdopodobnie najcieplejszy głos, jaki możesz usłyszeć w słuchawce swojego telefonu
Mówi się, że RECEPCJA to serce i mózg całej Kliniki i tak w skrócie można by opisać pracę Anitki w Re Vitae
Anita dba o to by:
• Wasze wizyty były umówione w dogodnym dla Was terminie
• Wasze pytania zawsze znalazły odpowiedzi
• Wasz czas oczekiwania na wizytę przebiegł w przyjaznej i bezstresowej atmosferze
Niejednokrotnie stara się poruszyć niebo i ziemię, aby znaleźć terminy dogodne dla Was (musicie uwierzyć, że czasem na prawdę nie jest to możliwe) oraz dokładnie wyjaśnić wątpliwości pacjentów.