Kilka słów o nas

Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne

Vivien Leigh

Jesteśmy z Wami!

Od 2007 roku Re Vitae dba o Państwa zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Nasze Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej nieustannie rozszerza ofertę dokładając wszelkich starań, by rozprawić się z mitem, nakazującym nam szukać jakości, doświadczenia i profesjonalizmu w klinikach w Warszawie czy Krakowie.

Nasza oferta, lekarze i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy są cały czas do Państwa dyspozycji, nowoczesny sprzęt i nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszego personelu gwarantuje, że znajdą Państwo u nas wszystko to, czego szukają w zakresie poprawy urody i zdrowia.

Bogate portfolio

W portfolio usług posiadamy kilkadziesiąt zabiegów – od nieinwazyjnej kosmetologii po chirurgiczne korekty nosa, uszu czy piersi. Pracujemy nad rozszerzaniem pakietu usług z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej wierząc, że takie zabiegi mają przed sobą dobrą przyszłość. Równocześnie cały czas pamiętamy, że uroda i satysfakcja z wyglądu są kluczem do dobrego samopoczucia i skupiamy się także na tych zabiegach, które mają na nie bezpośredni wpływ.

Dr n. med.
Andrzej Kustra
Dr n. med.
Andrzej Witczak
Dr n. med.
Wojciech Jasek
Dr n. med.
Tomasz Stapiński
Lekarz
Dominika Posłowska
Lekarz
Radosław Wiktorowski
Lek. anestezjolog
Przemysław Kondrak
Mgr Kosmetolog
Joanna Kita
Mgr Kosmetolog
Anna Kwiatek
Mgr Kosmetolog
Nina Grabka
Mgr Kosmetolog
Magdalena Łaskawska
Ortopeda
Marcin Haduch