Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – ZABIEG MIESIĄCA

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym.

Co to jest mezoterapia skóry?

Mezoterapia to odżywianie skóry na różnych jej poziomach przy pomocy iniekcji (nakłuwania). Jest metodą wprowadzania substancji aktywnych i leczniczych za pomocą iniekcji. Do zabiegu wykorzystuje się strzykawki o bardzo cienkich igłach bądź specjalne urządzenia wykonujące niewielkie nakłucia. Substancje aktywne w mezoterapii igłowej wprowadza się śródskórnie lub podskórnie. W terapii zabiegowej wykorzystuje się osocze bogato płytkowe, pozyskiwane z krwi pacjenta bądź gotowe koktajle odżywcze. Skóra pacjenta po mezoterapii igłowej może zostać wzbogacona o preparaty takie, jak: witaminy, mikroelementy, aminokwasy, peptydy, kwas hialuronowy, substancje odżywcze i regenerujące, czyli naturalne składniki naszego organizmu wzajemnie wzmacniające i uzupełniające swoje działanie. Dodatkowo sprzyjająco na skórę wpływają same nakłucia, które pobudzają szeregi procesów regeneracyjnych.

Mezoterapia osoczem- – jak często wykonywać zabieg?

Zaleca się wykonanie serii 2-4 zabiegów, a następnie powtarzanie ich dwa razy do roku. Pierwszą dostrzegalną zmianą jest poprawa gęstości i napięcia skóry, a także polepszenie jej faktury i kolorytu. Po serii zabiegów następuje regeneracja i odżywienie skóry, poprawa jej witalności i znaczne odmłodzenie.

Czy terapia osoczem bogatopłytkowym jest bezpieczna?

Terapia osoczem bogatopłytkowym jest bezpieczna i całkowicie kompatybilna z organizmem. Prawidłowo wykonany zabieg nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. Istnieje prawdopodobieństwo, że po zabiegu pojawią się ślady po nakłuciach oraz drobne siniaki w przypadku wykorzystania metody multiiniekcyjnej, jednak są one niewidoczne już następnego dnia.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – zabieg miesiąca!

Tylko w lutym

Zapisz się na zabieg mezoterapii dwóch partii ciała (np. twarzy i dekoltu), a zabieg trzeciej partii otrzymasz gratis!

Masz pytania?

Jeśli masz jakieś pytania po przeczytaniu artykułu koniecznie zadzwoń lub napisz do nas! Czekamy na Ciebie!