Medycyna estetyczna

Medycyna Estetyczna Medycyna estetyczna umożliwia nam stosowanie rozwiązań i metod poprawiających wygląd, urodę i poczucie atrakcyjności pacjentów bez szafowania wielkimi hasłami o operacjach plastycznych. Daje nam możliwość poprawy urody przy zastosowaniu małoinwazyjnych zabiegów, a zwłaszcza zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia, które pozwalają Pacjentom na szybki powrót do codziennego funkcjonowania.

Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi. To także profilaktyka przeciwstarzeniowa, która pozwala długo zachować atrakcyjność skóry i całokształtu zdrowia pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które wykonujemy w naszym Centrum.

Wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są w naszym centrum przez lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Są oni do Państwa dyspozycji nie tylko przed zabiegiem, lecz także po nim – w razie jakichkolwiek wątpliwości czy niepokojących objawów, w każdej chwili można skontaktować się z nami w celu umówienia wizyty lub rozwiania wszelkich wątpliwości. Czas pomiędzy zabiegiem a zalecaną kontrolą to także okres, w którym jesteście Państwo objęci opieką lekarza!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

 

Konsultacje

 

Wszystkie zabiegi poprzedzane są indywidualną konsultacją!